1 липня відбувся військово- патріотичний захід “Стежка Шухевича” в вишкільному молодіжному таборі ” Добринівці” на честь вшанування пам’яті борців за незалежність України, а також приурочений 116 річниці від дня народження українського державного, політичного і громадського діяча, командувача УПА Романа Шухевича. Молодь і всі бажаючі брали участь в змаганнях, здавали тести на знання історії державотворення, скуштували страви козацької кухні.
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/07/356837790_2141963339474179_7092209678551526494_n-1024x768.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/07/357088581_2141964672807379_6145638316495249607_n-768x1024.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/07/357109575_2141964482807398_325838589021127283_n-copy-768x1024.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/07/357130289_2141963619474151_5096910443235488894_n-copy-1024x768.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/07/358129626_2141962929474220_2814610904037518343_n-copy.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/07/358157136_2141963126140867_3981739450736970291_n-copy-1024x768.jpg)
Студенти коледжу мистецтв взяли участь в концертній програмі, виконуючи твори українських композиторів, поетів.Публіка оплесками зустрічала Ільїна Павла, Ватамана Максима(клас викладача Фельдмана Л.Б.) , Пентелейчука Габрієля( клас викладача Міцан І.М.). Концерт вели Джуран Наталя і Топольницька Анастасія( клас викладача Сорочана Г.І.)
Дякуємо організаторам заходу за військово- патріотичне виховання молоді.