В Буковинському Журналі №2(132) за 2024 рік Надруковано статтю Є.М.Скрипника  “МОЄ ЖИТТЯ – ЦЕ МОЯ ПІСНЯ

Культурною цінністю Буковини є бібліотека коледжу, яка заснована 1948 р. і розміщена у відокремленому приміщенні в навчальному корпусі на вул. Братів Руснаків, 11. Початковий книжковий фонд становив 6,5 тис. пр. Нині вона є важливим структурним підрозділом коледжу, що здійснює забезпечення навчально-виховного процесу, оперативне інформування викладацького та студентського колективів. На початок 2019 р. фонд книгозбірні становив 61 919 пр. видань, у т. ч. навчальної літератури – 8 368 прим., художньої літератури різними мовами – 19 547 прим., нотних видань – 34 004 прим. Щороку обслуговується до 1000 користувачів. До їх послуг – читальна зала, абонемент, ДБА.

Унікальним є зібрання нотних видань, що містить рідкісні, старовинні видання 19–20 ст. зарубіжних та вітчизняних композиторів, рукописні музичні твори, подаровані авторами та викладачами коледжу. Бібліотека передплачує понад 30 назв періодичних видань. Функціонує читальна зала на 24 місця. У штаті два працівники – Н. Мазуряк і С. Фокій, обидві – випускниці коледжу.

Віртуальна екскурсія Музеєм Сидора Воробкевича


Подаровані бібліотеці  книги, прикрашені  дарчим написом автора.
(Видатна українська композиторка, народна артистка України, лауреатка Шевченківської премії та мистецької премії «Київ» імені Артемія Веделя, член-кореспондентка Національної академії мистецтв України, професорка Леся Дичко)
“Бібліотеці коледжу мистецтв ім. С. Воробкевича”
Віртуальна виставка робіт наших викладачів
Лопушняк Л.І. та Медриш І.Д.

результати вибору підручників

Прокрутити вгору