![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-1a39c0d219c9d59c31d9a53696c1b2f3-v-1024x678.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-ccafe809656b014e303656ad1ee60d40-v-1024x678.jpg)
студенти 3 ВТЗ спеціальності “сценічне мистецтво” під керівництвом художнього керівника, режисера – Костянтина Мадея у рамках заходів для підтримки Збройних Сил України виступили із благодійною виставою “Мораль пані Дульської” у будинку культури м. Вижниці перед молоддю громади Вижницької ОТГ під девізом: ” Творча молодь Буковини, збройним силам України”.
Схвально, тепло і щиро зустріли глядачі учасників театральної постановки. Зібрані кошти 14.000 грн. з вистави були спрямовані на ЗСУ.