ДИРЕКТОРИ
Протягом більш ніж 70-літньої історії училища його очолювали А. М. Попаденко, М. Д. Щербина, Б. В. Крижанівський, І.Б.Драго, Л.М.Рум’янцев, С. М. Козлов, О. І. Павлов, В. Д. Кобялко, І. В. Петрусяк, Р.Є.Левицький В.В. Бобик
Із 30.08.07. по теперішній час – Бобик Василь Васильович
(диригент, педагог; Заслужений артист України)
Народився в селі Ошихліби Кіцманського району Чернівецької області.
Закінчив загальноосвітню сільську школу і Кіцманську дитячу музичну школу (1979). З 1980 проходить службу в військовому оркестрі Ташкентського вищого загально-командного училища, звідки незабаром вступає до музичного училища вТашкенті. З 1985 по 1990 навчається на військово-диригентському факультеті при Московській державній консерваторії ім. П.Чайковського (диригування).
З 1990 по 1996 рр. керував військовим оркестром Дрогобицького гарнізону;
В 1996–1997 р. — керівник оркестру військової частини м.Чернівці, а з 1997 р.- начальник оркестру, військовий диригент оркестру Чернівецьког гарнізону.
З 2003 на викладацькій роботі — (має вже військове звання підполковника).заступник начальника військово-диригентської кафедри Львівського військового інституту Національного університету «Львівська політехніка».
У січні 2006 р. призначений на посаду директора Комунального учбово-методичного центру культури Буковини.
З серпня 2007 р. — директор Чернівецького училища мистецтв ім. Сидора Воробкевича.
Бобик Василь Васильович Заслужений артист України (1999), член Національної всеукраїнської музичної спілки (2002).
з 22.11.99. – Левицький Роман Євгенович
Роман Євгенович за своє коротке життя залишив вагомий вклад у музичному житті Буковини. Він зумів поєднати у своєму житті три характерні риси особистості: людина, фахівець, керівник – вони є неподільними, тому що його прагнення – завжди робити людям добро. Тому він був «доступною» людиною для всіх, так як його любили студенти і викладачі, завжди старався допомогти кожному у всьому. Все життя його супроводжувала життєва мудрість, широкий діапазон світогляду, безкомпромісність.
Ним було багато зроблено для організації навчального процесу, так як перебуваючи довгий час на посаді заступника директора з навчальної роботи, був прекрасним методистом, міг відстоювати своє бачення щодо покращення навчального процесу: так під час аналізу відкритого уроку у викладачів, висловлював не тільки побажання, зауваження, але й вказував свої рекомендації, пропозиції, тобто як потрібно вирішити те чи інше питання, щоб покращити якість навчання студентів.
Випадково був свідком, щодо пояснень Романом Євгеновичем правил ведення викладачем класного журналу групи, де досить коректно, делікатно, не нав’язуючи, але разом з тим вказував що в обов’язковому порядку повинно бути записано домашнє завдання у журналі після проведеного уроку. Як методист, Роман Євгенович прекрасний фахівець, його випускники по класу кларнета брали участь у Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах, навчались у вузах системи культури та мистецтва.
Працюючи на посаді директора училища, починаючи з березня 2007 року, Роману Євгеновичу хотілось перейти на викладацьку роботу, що і було здійснено, а саме у серпні 2007 року був переведений на посаду викладача, але хвороба змінила всі його надії і наші сподівання. Тому ті традиції в коледжі, які було закладено Романом Євгеновичем, збереглись і сьогодні. Ми, викладачі пам’ятаємо Романа Євгеновича як людину чуйну, доброзичливу, толерантну, який старався допомогти кожному, завжди приносив людям добро.
Пам’ять про Романа Євгеновича назавжди залишиться у наших серцях.
Євген Скрипник
з 02.11.96. по 21.11.99 – Петрусяк Іван Васильович
Петрусяк Іван Васильович народився в с.Васловівці Заставнівського р-ну Чернівецької області.Закінчив Чернівецьку ДМШ № 2 (клас В.В.Гулідова ), Чернівецьке державне музичне училище (клас В.В.Гулідова, С.Г.Кобялко), Львівську державну консерваторію ім.М.В.Лисенка (з фаху клас проф.М.Д.Оберюхтіна, доц. Я.М.Ковальчука, з диригування клас проф. І.І.Вимера).Працював в Заставнівській ДМШ (викладач), Чернівецькій ДМШ №3( викладач, заступник директора з навчальної роботи, директор), Чернівецькому музичному училищі ім.С.Воробкевича (заступник директора по навчальній роботі, директор), з 1992 року працював в органах державної виконавчої влади (1992-1996р.р.- заступник начальника, 1999-2002р.р., 2003-2006р.р., 2010-2014р.р.- начальник управління культури Чернівецької облдержадміністрації). У 1997 році здійснив реорганізацію музичного училища ім.С.Воробкевича та училища культури шляхом утворення училища мистецтв ім.С.Воробкевича.Очолював робочі групи по проведенню в області таких мистецьких проектів, як Міжнародний конкурс молодих виконавців ім. В.Івасюка, Міжнародний конкурс молодих виконавців на духових інструментах «Сурми Буковини», Всеукраїнський конкурс молодих естрадних виконавців ім.Н.Яремчука, Всеукраїнський фестиваль «Червона рута», Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі», очолював режисерсько-постановчі групи творчих звітів майстрів мистецтв та художніх колективів Чернівецької області «Мелодії Буковинського краю» в Національному Палаці «Україна» м.Київ (1991, 2001,2004 р.р.).За високий професійний рівень та внесок у розвиток культури і мистецтва у 2001 році отримав Подяку Кабінету Міністрів України, у 2003 році нагороджений Почесною відзнакою Міністерства культури і мистецтв України «За досягнення в розвитку культури і мистецтв», у 2005 році нагороджений Міністерством культури і мистецтв України та Міжнародним академічним рейтингом «Золота фортуна» медаллю «За вагомий внесок у розвиток культурно-просвітницької роботи, бібліотечної справи та аматорського мистецтва». У серпні 2013 року присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України». Член Всеукраїнської Національної музичної спілки. З 2014 року на викладацькій роботі в Чернівецькому училищі мистецтв ім.С.Воробкевича.