Прохання до абітурієнтів за консультацією щодо електронної подачі заяви на вступ звертатися з понеділка (3.07) у зв'язку з підготовкою матеріалів щодо організації вступної кампанії, а також видачі дипломів випускникам коледжу.

Телефон приймальной комісії

Тел: 0372)52-65-42, 55-08-05,

Електронна адреса:

mistcv@ukr.net, artscollegevstup@gmail.com

Абітурієнтам! 

  Приймальна комісія надає консультаційні послуги з створення особистого електронного кабінету та подання заяви і документів, що вимагаються.

Документи, які необхідно мати з собою:

  • Паспорт (ІD картка) і свідоцтво про народження;
  • Свідоцтво про базову середню освіту з додатком;
  • Мотиваційний лист (набраний і збережений на електронному носії);
  • Фотографії в електронному форматі (не більше  1 Мб).

Графік надання консультацій:

ПН-ПТ

09.30 – 16.00

Субота

 09.30 – 13.00

Покрокова інструкція для абітурієнтів комунального закладу «Чернівецький обласний фаховий коледж мистецтв ім. С.Воробкевича»


Після завершення творчих конкурсів

1. Рейтингові списки для вступників будуть оприлюднені 21 липня з 12:00

2. Згідно своєї позиції у рейтингових списках абітурієнти, які визначились, повинні подати оригінали документів про базову загальну середню освіту до приймальної комісії з 12:00  26 липня до 12:00  29 липня та підтвердити своє рішення про згоду на вступ за регіональним замовленням у своєму електронному кабінеті персональним електронним підписом 

3. Персональний  електронний підпис виготовляється у Приватбанку, податковій інспекції при наявності паспорта одного з батьків та вноситься на електронний носій (флешка).

Витяг з листа МОН № 1/9521 -23:

«Вступники, яким не виповнилось 18 років, для отримання електронного підпису мають звертатися до одного з кваліфікованих надавачів електронних послуг, надавши, окрім переліку документів для отримання електронних довірчих послуг фізичній особі, заяву у довільній формі про письмову згоду хоча б одного з батьків (усиновлювачів) або піклувальників, та засвідчену копію свідоцтва про народження особи. При цьому обов’язкова присутність хоча б одного з батьків (усиновлювачів) або піклувальників дитини з оригіналом паспорта. У разі якщо фізична особа у віці від 16 років зареєстрована як фізична особа – підприємець – згода батьків непотрібна.»

4. Наказ про зарахування за регіональним замовленням буде оприлюднено 31 липня до 12:00

5. Зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб з 10:00  01серпня

6. Абітурієнтам при подачі оригіналів документа про освіту обов’язково уточнити номер телефону особистий та батьків, для необхідності постійного зв’язку з курсовим керівником

7. У телефонному режимі буде повідомлено про дату початку навчального процесу та форму навчання, також у телефонному режимі буде визначено порядок проживання студентів у гуртожитку тощо.

8. Під час повітряної тривоги абітурієнти, студенти, викладачі та персонал зобов’язані переходити у сховища (укриття) навчальних корпусів та знаходитися там до сигналу «Відбій повітряної тривоги»

Перемоги всім нам та найшвидшого миру

Директор коледжу – Василь БОБИК

Прокрутити вгору