06 Березня 2024 року відбувся конкурс читців до 210 річниці дня народження Тараса Григоровича Шевченка, у приміщенні навчального закладу вищого професійного художнього училища. У конкурсі взяли участь студенти училища, де організаторами були студенти 3 курсу,спеціалізації «видовищно-театралізованих заходів» коледжу мистецтв ім Сидора Воробкевича, художній керівник Констянтин Мадей. Студенти отримали призові місця, і надихнулись творчісттю Тараса Шевченка.
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/03/img-34fd33ff103cec2edf08f020c9835d87-v-768x1024.jpg)