![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/05/viber_image_2023-03-27_11-01-21-748.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/05/viber_image_2023-03-27_11-01-21-941.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/05/viber_image_2023-03-27_11-01-22-106.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/05/viber_image_2023-03-27_11-01-22-283.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/05/viber_image_2023-03-27_11-01-22-466-1024x768.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/05/viber_image_2023-03-27_11-01-22-664-1024x768.jpg)
22-23 березня на базі спортивного комплексу 1 головного управління
ДСНС України у Чернівецький області
відбулись дитячі змагання за
форматом “Firefighter combat challenge”.
Студентки 3 курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (Захотій Тетяна,Джуран Наталія) курсовий керівник:Григорій Сорочан;допомогли рятівникам у проведені змагань,та провели ігрову програму.
П’ятикласники були досить сміливими: із легкістю долали бар’єри, проходили тунель, бігли по імітованому мостику, після чого, мов справжні рятувальники, брали пожежний рукав зі стволом і цілились в мішень, ліквідовуючи умовну пожежу.
Дякуємо рятівникам за їхню роботу!??