Переддипломна робота з «Навчальна практика КДД» студентів 4 курсу спеціалізації “ВТЗ”

08.02.2023 року (середа), о 15.00. у КБУ «Будинок естетики та дозвілля м. Чернівці» (вул. Шепетівська, 5) від Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв імені С.Воробкевича відбулася переддипломна робота з «Навчальна практика КДД» студентів 4 курсу спеціалізації “ВТЗ”: Вікторії Жолоб, Артура Старика, Володимира Чайки (керівник – Лілія Василівна Смирнова) – культурно-мистецька вітальня “Музи нашого часу”.

Студенти мали змогу взяти інтерв’ю у трьох талановитих митців сьогодення: поетеси, волонтерки, правозахисниці – Ірини Лазоревич, художниці, активістки єврейської громади – Елли Мадей, актора Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської та викладача акторської майстерності у студії “Квадрат” – Валентина Богуляка.
Митці розповіли про свій професійний розвиток і про те, як вони працюють та розвивають українську культуру у такий складний для нашої держави час. Дали слушні поради для нас – випускників коледжу мистецтв і глядачів, які були на заході. Вони не тільки відповідали на запитання, а й знайомили нас зі своєю чудовою творчістю. Прикрасою заходу стали художні номери студентів, які подарували гостям та глядачам нові, неймовірні емоції. 

Велика вдячність студентам 4 курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (керівник: Л.В.Смирнова), запрошеним митцям та шановним гостям заходу: завідувачу переддипломної практики ЧОФКМ ім. С.Воробкевича – Є.М.Скрипнику, голові циклової комісії спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи” – Г.І.Сорочану, викладачам циклової комісії та представникам адміністрації КБУ «Будинок естетики та дозвілля м. Чернівці».

Прокрутити вгору