Переддипломна робота з «Навчальна практика КДД» студентів 4 курсу ВТЗ

14.12.2022 року у ЧОЦЕВ «Юність Буковини» м. Чернівці (вул. Героїв Майдану, 5) Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв імені С.Воробкевича відбулася переддипломна робота з «Навчальна практика КДД» студентів 4 курсу ВТЗ: Ірини Олійник, Станіслава Стратулата та Діани Чайкун (керівник Лілія Василівна Смирнова) – інтерактивна програма з елементами обрядовості «Андріївські вечорниці». 

Студенти разом з народним художнім колективом хореографічного гуртка «Україночка» мали змогу провести захід сповнений веселощів та жартів. Гості свята мали можливість поринути у давні часи. Вихованці колективу вразили глядачів своїми танцями. Усі бажаючі брали участь у ворожіннях. Дівчата одна з одної кепкували, жартували… Господиня ділилась цікавими фактами про традиції на Андрія Первозванного та супроводжувала дівчаток під час усіх веселощів. Глядачі вірили – не вірили, а все ж трішки хвилювалися, бо всім було цікаво, що ж саме визначила їхня доля на ворожіннях. Неабиякі емоції в публіки викликало ворожіння на черевиках та гра в Калиту. Аудиторія із захопленням сприймала появу хлопців на вечорницях, які співали та танцювали разом з дівчатами.
Після заходу, усіх присутніх, як на справжніх вечорницях, пригостили смачними вареничками. 

Велика вдячність студентам 4 курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (керівник: Л.В. Смирнова),  вихованцям народного художнього колективу хореографічного гуртка «Україночка» (керівник: Я.М. Олійник) та гостям: завідувачу переддипломної практики ЧОФКМ ім. С. Воробкевича Є.М. Скрипнику,викладачам циклової комісії та представникам адміністрації ЧОЦЕВ «Юність Буковини».

Прокрутити вгору