Вітаємо з перемогою ? студентів відділення «спів» на молодіжному конкурсі патріотичної пісні «Пісенна Броня» Пантелейчука Габрієля - студента 2 курсу спеціалізації «спів» ?І МІСЦЕ Клас викладача Міцан І.М. Концертм. Зайцева Дарія та Студент 2 курсу Остафі Влад ( клас Гамаля Я.В.) Чепеленко Міру -Марію - студентку 4 курсу спеціалізації «спів» ?І МІСЦЕ клас викл. Петришиної Т.В. Концертм. Зайцева Дарія та Остафі Влад
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/399443596_219295071181210_7889133992576870302_n-768x1024.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/400456980_219295184514532_621086655391813800_n-1024x742.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2023/11/399576619_219295084514542_1045160361352772408_n-1024x768.jpg)