10.05.2024 р. у місті Коломия Івано-Франківсткої області, відбулася благодійна вистава «Мораль пані Дульської» за участі студентів 3 ВТЗ спеціальності «Сценічне мистецтво», художній керівник курсу, режисер – Костянтин Мадей у рамках заходів підтримки ЗСУ.
Вистава відбулася в обласному академічному драматичному театрі ім. І. Озаркевича, перед молоддю навчальних закладів Коломийського ОТГ під девізом: «Творча молодь Буковини, збройним силам України» .
Художня рада театру на чолі з її директором, Народним артистом України – Дмитром Чибораком, дали високу оцінку виступу студентів Чернівецького ОФКМ ім. С. Воробкевича та побажали успіхів у навчанні і творчості діяльності.
Захоплена дійством молодь міста оплесками довго не відпусказала зі сцени студенський театральний колектив. Зібрані кошти за показ вистави були спрямовані на потреби ЗСУ.
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_20240514_105142_104-768x1024.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/img_20240514_105141_997-768x1024.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/5339264813244733587_121-768x1024.jpg)
![](https://artscollege.cv.ua/wp-content/uploads/2024/05/img-66c13eec1340bcdf85aeb2209c81bda0-v-1024x768.jpg)