День Відкритих Дверей 06.04.2024р
День Відкритих Дверей 06.04.2024р Read More »
Студенти 3-го ВТЗ Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв ім. С.Воробкевича прийняли участь у Міжнародному багатожанровому конкурсі “Зірковий шлях”, який відбувся у травні ц.р. у м. Запоріжжя.На конкурс було представлено творчі роботи у трьох номінаціях:
ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ З НАГОРОДЖЕННЯМ ДИПЛОМАМИ! Read More »
У Чернівцях знімали епізод повнометражного художнього фільму “Вічник. Сповідь на перевалі духу.” Епізод стосувався проголошення автономії Карпатської України (1939р.)( за одноіменним романом Мирослава Дочинця, за який він удостоєний Державної премії імені Т.Шевченка). Студенти коледжу взяли активну участь у зйомках цього епізоду. https://www.facebook.com/share/p/ekmdjivATJka7Qyv
В Міжнародний день захисту дітей Представництво Уповноваженого з прав людини в Чернівецький області проводило інформаційно – просвітницький захід ” Територія щасливого дитинства ” в Оршівському дитячому будинку “Ромашка”. Це було щире, відверте спілкування з дітьми.Студенти 3 к. спеціалізайії ” Видовищно- театралізовані заходи” Карп’юк Анастасія та Вакарук Олександра допомагали організаторам заходу в проведенні конкурсів, ігор, флеш-
Права людини починаються з прав дитини Read More »
Спочатку в патрульній поліції служило 2 000 людей. За 9 років нас стало 20 000. Подати заяву на службу можна щодня. Навіть зараз
ПРИЄДНУЙСЯ ДО ДОПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ! Read More »
“МОЄ ЖИТТЯ – ЦЕ МОЯ ПІСНЯ” В Буковинському Журналі №2(132) за 2024 рік Надруковано статтю Є.М.Скрипника .
“МОЄ ЖИТТЯ – ЦЕ МОЯ ПІСНЯ” Read More »
Ось відбулося свято нашого закладу. Хвилювання, творча піднесеність залишилися позаду. Короткий опис творчого заходу. ” Мистецтво житиме дякуючи захисникам та їхнім рідним”.
15.05.2024 ВІДБУВСЯ ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ КОЛЕДЖУ ! Read More »
10.05.2024 р. у місті Коломия Івано-Франківсткої області, відбулася благодійна вистава «Мораль пані Дульської» за участі студентів 3 ВТЗ спеціальності «Сценічне мистецтво», художній керівник курсу, режисер – Костянтин Мадей у рамках заходів підтримки ЗСУ. Вистава відбулася в обласному академічному драматичному театрі ім. І. Озаркевича, перед молоддю навчальних закладів Коломийського ОТГ під девізом: «Творча молодь Буковини, збройним
«Творча молодь Буковини, збройним силам України» . Read More »
студенти 3 ВТЗ спеціальності “сценічне мистецтво” під керівництвом художнього керівника, режисера – Костянтина Мадея у рамках заходів для підтримки Збройних Сил України виступили із благодійною виставою “Мораль пані Дульської” у будинку культури м. Вижниці перед молоддю громади Вижницької ОТГ під девізом: ” Творча молодь Буковини, збройним силам України”. Схвально, тепло і щиро зустріли глядачі учасників
25.04.2024 р “Творча молодь Буковини, збройним силам України” Read More »